Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Gjeni pronen tuaj te re me PRIMIS REAL ESTATE
PRIMIS , eshte nje kompani e cila sherben si rregullator i tregut imobiliar dhe nje pike referimi e besueshme per investitoret vendas dhe e huaj .

Shitje

Apartament ne shitje, te Selvia.

85,000
Apartament ne shitje, te Selvia. Apartamenti ka 2 banjo dhe pjesa e aneksit eshte pa hipoteke. Cmimi eshte i diskut [more]
Apartament ne shitje, te Selvia. Apartamenti ka 2 banjo dhe pjesa e aneksit eshte pa hipoteke. Cmimi eshte i diskut [more]
100,00 m2full info
gregipasholli
Shitje

Apartament ne shitje, mbi Qendren Globe.

80,000
Apartament ne shitje, mbi Qendren Globe. Apartamenti eshte me hipoteke, me rivlersim. Apartamenti ka mundesi per sh [more]
Apartament ne shitje, mbi Qendren Globe. Apartamenti eshte me hipoteke, me rivlersim. Apartamenti ka mundesi per sh [more]
81,00 m2full info
gregipasholli
Shitje

Apartament ne shitje, prane gardes.

149,800
Apartamenti eshte 3+1,107m²,kati 5, bosh,me hipoteke, me ballkon te bollshem. Mundesi per ndarje ne dy apartamente.
Apartamenti eshte 3+1,107m²,kati 5, bosh,me hipoteke, me ballkon te bollshem. Mundesi per ndarje ne dy apartamente.
107,00 m2full info
gregipasholli

Pronat me te fundit me qira


Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Ni...

40,000 (ALL)
Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Nini Luarasi. Ambjenti eshte 55 m2, 5 m i larte ne gjendje shume te mire. [more]
Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Nini Luarasi. Ambjenti eshte 55 m2, 5 m i larte ne gjendje shume te mire. [more]
55,00 m2full info
gregipasholli

Apartament me qera, rruga Teodor Keko

320
Jepet më qera apartament në Katin e 2, me ashensor, i kompletuar më punime cilësore,eshte 2+1,100 m2 dhe shumë i pë [more]
Jepet më qera apartament në Katin e 2, me ashensor, i kompletuar më punime cilësore,eshte 2+1,100 m2 dhe shumë i pë [more]
100,00 m2full info
azetashahaj
11
Qera

Apartament Zogu zi

1,000
Jepet më qera kat i 7 i një hyrje të një pallati që ndodhet të Zogu zi njitur më Oring Center,shtepia është e shtru [more]
Jepet më qera kat i 7 i një hyrje të një pallati që ndodhet të Zogu zi njitur më Oring Center,shtepia është e shtru [more]
azetashahaj

Apartament me qera, rruga e Dibres.

30,000 (ALL)
Apartament me qera, rruga e Dibres, afer Mjekesis. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe cdo dhome ka TV.
Apartament me qera, rruga e Dibres, afer Mjekesis. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe cdo dhome ka TV.
100,00 m2full info
12
Qera

Apartament rr.Qemal Stafa

400
Jepet më qera apartament të rr.Qemal Stafa përballë Prokurorisë se Tiranës,2+ 1 115 m2,shtepia është e organizuar n [more]
Jepet më qera apartament të rr.Qemal Stafa përballë Prokurorisë se Tiranës,2+ 1 115 m2,shtepia është e organizuar n [more]
azetashahaj

Apartament me qera, te Zogu i Zi.

450
Apartament me qera, te Zogu i Zi, perballe Ring Center. Apartamenti ka 2 banjo, 2 ballkone dhe garazh. Kerkohen nje [more]
Apartament me qera, te Zogu i Zi, perballe Ring Center. Apartamenti ka 2 banjo, 2 ballkone dhe garazh. Kerkohen nje [more]
120,00 m2full info
gregipasholli

PRONAT PREMIUM

DESHMI

We hired the Primis Real Estate team as our buyer agent because they are specifically trained in Short Sale & Foreclosure transactions. All in all I have no doubt that we would have failed to close without an experienced representative such as the professionals at Primis Real Estate working for us, and we are very grateful for all they did.
Lisa Simpson, happy buyer
The Primis Real Estate did an outstanding job helping me buy my first home. The high level of service and dedication to seeing things done the right way is what I look for in an agent. The Primis Real Estate team delivered on that expectation and I would highly recommend them to anyone who is in the market to buy a home.
Susan Barkley, happy seller

Compare Listings