click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View
Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Vile ne zonen e Dajtit

6,500 / muaj
in
Dajt ,
add to favorites
1624

Pershkrimi

Kjo vile e re, e punuar ne detaj me standartet me te fundit te ndertimit, eshte nje prone e ndertuar mbi nje siperfaqe toke prej 1000 m�, qe ofron qetesi, privatesi dhe ne te njeten kohe afersi me sherbimet e perditshme si dhe freskine e malit te Dajtit. Kjo eshte nje vile simpatike e ndertuar ne stil modern europian. Kati gjysem bodrum konsiston ne: garazh, palester, sauna, hamam, kati i pare perbehet nga: dy holle, dy kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo, kati i dyte perbehet nga: kater dhoma gjumi, studio, dhome ndenje, tre banja dhe nje verande. Ajo vjen e mobiluar plotesisht ne stil modern me cilesi shume te larte. Ofron nje pishine personale dhe nje kopesht te dekoruar.

Address: Dajt
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 139
Property Size: 1 000,00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 5
Bathrooms: 5
Roofing: Old
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Similar Listings

5000 € / Muaj
Qera
Primis

Jepet me qira vila , Ish Ambasada Greke

Rruga Frederik Shiroka , Ish Ambasada Greke, ,
Category: in
Size:800,00 m2 ID:18695
Agent:admin
3000 / month
Qera

Vile ne zonen e TEG

Bartholdi Ave,
Category: in
Rooms:5Baths:4 Size:450,00 m2 ID:160
Agent:admin
4,000 / month
Qera
open house

Apartament ne zonen e ish Bllokut

Ish Blloku ,
Category: in
Rooms:4Baths:2 Size:211,68 m2 ID:132
Agent:admin

Compare Listings