Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Shtëpi rr.Stavri Themeli

90,000
in
Rr.Stavri Themeli,
add to favorites
443

Pershkrimi

Shitet shtëpi sip 58m2 e ndarë në dy kate më konstruksion druri Suedez,shtepia ndodhet në rr.Stavri Themeli pas qendrës Globe.
Kati 1 dublex përbëhet nga,salloni,kuzhina dhe tualeti,dhe kati 2perbehet nga dy dhoma gjumi që ndahen më korridor.Sip totale e dublex-it është 116m2,plus verandë,shtëpia është më hipotekë.

Address: Rr.Stavri Themeli
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19982
Price: 90,000
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

300
Qera

Shtëpi private tek 21 Dhjetori

Rr.21Dhjetori,
Category: in
ID:19811
Agent:azetashahaj
400
Qera

Shtëpi më qera rr.Dibres

Rr.Dibres,
Category: in
ID:19716
Agent:azetashahaj
850
Qera

Shtepi me qera, perballe Parlamentit.

Rruga George W. Bush, Tirana, Albania,
Category: in
Size:240,00 m2 ID:19597
Agent:
5,000
Shitje

Shtepi ne shitje, rruga nacionale Sharre-Kom...

Rruga nacionale Sharre-Kombinat,
Category: in
Size:160,00 m2 ID:19360
Agent:admin

Compare Listings