Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament ne zonen e ish Bllokut

4,000 / month
in
Ish Blloku ,
add to favorites
978
open house

Pershkrimi

Pallati me punime shume cilesore ndodhet ne nje zone elitare te kryeqytetit, prane zone se ish Bllokut, bulevardit dhe parkut te gjelber te Tiranes. Vete apartamenti ndodhet ne katin e tete, karakterizohet nga rifinitura shume cilesore, eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje ftohje me chiller, ka nje oxhak funksional ne stil modern, vetratat e dritareve jane sistemi me i fundit italian me alumin nga jashte dhe dru nga brenda, xhamat jane triplex, apartamenti eshte I shtruar me parket druri te cilesise me te mire. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me hapesire, nje ambjent gatimi dhe ngrenie, ku guzhina eshte moderne dhe e pajisur me elektroshtepiake te firmes Miele, nje korridor, nje lavanteri, dy tualete dhe dy ballkone. Per apartamentin jane dy poste parkimi te pajisur me sistem antizjarr, sistem aspirimi dhe sistem kamerash, te perfshire ne cmim.

Address: Ish Blloku
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 132
Property Size: 211,68 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Similar Listings

5000 € / Muaj
Qera
Primis

Jepet me qira vila , Ish Ambasada Greke

Rruga Frederik Shiroka , Ish Ambasada Greke, ,
Category: in
Size:800,00 m2 ID:18695
Agent:admin
3000 / month
Qera

Vile ne zonen e TEG

Bartholdi Ave,
Category: in
Rooms:5Baths:4 Size:450,00 m2 ID:160
Agent:admin
6,500 / muaj
Qera

Vile ne zonen e Dajtit

Dajt ,
Category: in
Rooms:4+Baths:5 Size:1 000,00 m2 ID:139
Agent:admin

Compare Listings