click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View
Your search results

Resience ne Lunder

950
Lunder, ,
add to favorites
1438

Pershkrimi

Eshte e mahnitshme se si kjo prone e mrekullueshme te fal njekohesisht bashkejetesen ne komunitet dhe privatesine e te jetuarit ne nje vile, me siperfaqe trualli prej 1050 m�. Vila ndodhet ne nje kompleks vilash me sistem sigurie dhe sherbim roje 24 ore. Vila eshte ndertim i ri dhe shume cilesor. Kualiteti i punimeve dhe materialeve te perdoruara gjate ndertimit eshte i nje standarti shume te larte si psh: struktura e vilave eshte skeleti beton arme, termoizolim, boje ekologjike, dere te blinuar, pllaka cilesore, parket, shkallet me veshje mermere, dritaret PVC te bardha, dopioxham, sistem ngrohje per te gjithe vilen me kaldaje etj.. Vila ka sistem qendror ngrohje dhe ftohje, oxhak, oborri me shume hapesire i orientuar nga pjesa jugore e viles, garazhd per 2 makina nen objekt dhe hapesire ne oborr dhe per 2 makina te tjera .

Address: Lunder
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 59
Price: 950
Property Size: 694,00 m2
Property Lot Size: 2 000,00 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Year Built: 1982
Available From: 2016-03-23
Structure Type: Wood
Floors No: 2
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck
Planimetri 1
Planimetri 1
Planimetri 2
Planimetri 2
Planimetri 3
Planimetri 3

Compare Listings