click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View
Your search results

Residence tek Kepi i Rodonit, Durres

490,000
Kepi Rodonit, ,
add to favorites
1350

Pershkrimi

Ky eko-rezort i jashtezakonshem, me nje pozicion fantastik tek Kepi i Rodonit, ofron mundesine per te patur tuajen nje vile luksoze e stilit mesdhetar, me sherbime me pese yje qe perfshijne restorantin e tipit Farm to table dhe relaksin qe ofron plazhi privat. Vila perfshin nje territor prej 910 m2 dhe ndertim 300 m2 me te gjitha sistemet (kondicionim, ngrohje ne dysheme, trajtim uji, etj.), pishina funksionale, mobilimi i ri dhe shume cilesor ne stil modern, natyre e gjelber si dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Kompleksi ofron: kopshtari dhe pastrim pishine, mirembajtje e te gjitha zonave te perbashketa – rruge, ndricim, peisazh, etj, sherbim sigurie 24 ore, sherbim administrativ dhe sherbim postar etj.

Address: Kepi Rodonit
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 111
Price: 490,000
Property Size: 300,00 m2
Property Lot Size: 35 000,00 m2
Rooms: 3
Bathrooms: 5
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Compare Listings