Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Vile ne zonen e TEG

3000/ month
in
Bartholdi Ave,
add to favorites
725
Video

Nje vile e re me klas te larte qe ndodhet ne nje rezidence banimi, e cila ndodhet 10 minuta larg nga qendra e Tiranes, qe ofron ambjente moderne dhe te rehateshme per tu ndjere si ne shtepi, me mobilje me stil modern, pajisje t� reja shtepiake, dyshemeja shtruar me parket druri, sistem inteligjent qendror ngrohje dhe ftohje nga dyshemeja, me sistem home automatization, oxhak, banjo me cilesi te larte e me pajisje moderne, nje kuzhine te pajisur plotesisht, shtepia p�rbehet nga tre dhoma gjumi, nje zyre, nje dhome ndenjeje, nje kuzhine, tre banjo, nje tualet, nje dhome si lavanderi, rrethuar nga nj� kopsht me lule, parkim.

Address: Bartholdi Ave
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: United States
Open In Google Maps
Property Id : 160
Property Size: 450,00 m2
Property Lot Size: 1 000,00 m2
Rooms: 5
Bathrooms: 4
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Similar Listings

5000 € / Muaj
Qera
Primis

Jepet me qira vila , Ish Ambasada Greke

Rruga Frederik Shiroka , Ish Ambasada Greke, ,
Category: in
Size:800,00 m2 ID:18695
Agent:admin
6,500 / muaj
Qera

Vile ne zonen e Dajtit

Dajt ,
Category: in
Rooms:4+Baths:5 Size:1 000,00 m2 ID:139
Agent:admin
4,000 / month
Qera
open house

Apartament ne zonen e ish Bllokut

Ish Blloku ,
Category: in
Rooms:4Baths:2 Size:211,68 m2 ID:132
Agent:admin

Compare Listings