Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament Zogu zi

1,000
Zogu Zi,
add to favorites
528

Pershkrimi

Jepet më qera kat i 7 i një hyrje të një pallati që ndodhet të Zogu zi njitur më Oring Center,shtepia është e shtruar më parket punime shumë cilësore më mirë guri dhe grafiato,kuzhinen e ka të kompletuar kurse ambjentet e tjera janë bosh,ka dy banjo,nje ballkon të madh,eshte e përshtatshme si për banim edhe për biznese të ndryshme,kt7 më ashensor.

Address: Zogu Zi
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20330
Price: 1,000
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

40,000 (ALL)
Qera

Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Ni...

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,
Category: in
Size:55,00 m2 ID:20405
Agent:gregipasholli
320
Qera

Apartament me qera, rruga Teodor Keko

Rr.Teodor Keko,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:100,00 m2 ID:20363
Agent:azetashahaj
30,000 (ALL)
Qera

Apartament me qera, rruga e Dibres.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania,
Category: in
Size:100,00 m2 ID:20233
Agent:
400
Qera

Apartament rr.Qemal Stafa

Rr.Qemal Stafa,
Category: in
ID:20224
Agent:azetashahaj

Compare Listings