Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament rr.Qemal Stafa

400
Rr.Qemal Stafa,
add to favorites
511

Pershkrimi

Jepet më qera apartament të rr.Qemal Stafa përballë Prokurorisë se Tiranës,2+ 1 115 m2,shtepia është e organizuar në sallon,kuzhine,dhome gjumi më tualet si dhe dhomë gjumi për fëmijë,banjo,korridor dhe ballkon më pamje nga Dajti,e kompletuar totalisht,k
kt10 më ashensor,ka dhe vend parkimi.

Address: Rr.Qemal Stafa
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20224
Price: 400
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

40,000 (ALL)
Qera

Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Ni...

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,
Category: in
Size:55,00 m2 ID:20405
Agent:gregipasholli
1,000
Qera

Apartament Zogu zi

Zogu Zi,
Category: in
ID:20330
Agent:azetashahaj
320
Qera

Apartament me qera, rruga Teodor Keko

Rr.Teodor Keko,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:100,00 m2 ID:20363
Agent:azetashahaj
30,000 (ALL)
Qera

Apartament me qera, rruga e Dibres.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania,
Category: in
Size:100,00 m2 ID:20233
Agent:

Compare Listings