Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament rr.Bardhok Biba

400
Rr.Bardhok Biba,
add to favorites
529

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, 115 m2,ka gjitha kushtet moderne dhe bashkohore e pozicionuar në një nga vendet më të preferuara të Tiranës,pas 15 kateshit,hyrja jepet për të huaj ose për familjare.

Address: Rr.Bardhok Biba
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19942
Price: 400
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

40,000 (ALL)
Qera

Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Ni...

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,
Category: in
Size:55,00 m2 ID:20405
Agent:gregipasholli
1,000
Qera

Apartament Zogu zi

Zogu Zi,
Category: in
ID:20330
Agent:azetashahaj
320
Qera

Apartament me qera, rruga Teodor Keko

Rr.Teodor Keko,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:100,00 m2 ID:20363
Agent:azetashahaj
30,000 (ALL)
Qera

Apartament me qera, rruga e Dibres.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania,
Category: in
Size:100,00 m2 ID:20233
Agent:

Compare Listings