Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament ne shitje, Komuna e Parisit.

180,000
Komuna e Parisit, Tirana, Albania, ,
add to favorites
748

Pershkrimi

Shitet apartament te Komuna e Parisit, 3+1, 165 m. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i patinuar, i shtruar me parket dhe i mobiluar.  Ai eshte i veshur me leter muri te nje cilesie te larte dhe tavani eshte i punuar me gips.  Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie, ka pamje nga lulishtja dhe zoteron nje garazh te pershtatshem per makine te vogel. Garazhi eshte i perfshire ne cmim. Adresa e sakte eshte te e Parisit, pallatet e Kalaverit.

Address: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19458
Price: 180,000
Property Size: 165,00 m2
Property Lot Size: 165,00 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Structure Type: Cement
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck
My details

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

95,000
Shitje

Apartament tek Fresku

Tek Fresku,
Category: in
ID:20271
Agent:azetashahaj
87,000
Shitje

Apartament Bulevardi Zogu 1

Bulevardi Zogu 1,
Category: in
ID:20304
Agent:azetashahaj
57,000
Shitje

Apartament tek Fresku

Të Fresku,
Category: in
ID:20316
Agent:azetashahaj
105,000
Shitje

Apartament ne shitje, afer gjimnazit Petroni...

Rruga Sami Frashëri, mbi Coloseun prane gjimnazit petronini.,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:85,00 m2 ID:20295
Agent:gregipasholli

Compare Listings