Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament me qera, rruga Teodor Keko

320
Rr.Teodor Keko,
add to favorites
524

Pershkrimi

Jepet më qera apartament në Katin e 2, me ashensor, i kompletuar më punime cilësore,eshte 2+1,100 m2 dhe shumë i përshtatshëm për familjare,ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës.

Address: Rr.Teodor Keko
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20363
Price: 320
Property Size: 100,00 m2
Property Lot Size: 100,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

40,000 (ALL)
Qera

Objekt biznesi me qera, te gjimnazi Petro Ni...

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,
Category: in
Size:55,00 m2 ID:20405
Agent:gregipasholli
1,000
Qera

Apartament Zogu zi

Zogu Zi,
Category: in
ID:20330
Agent:azetashahaj
30,000 (ALL)
Qera

Apartament me qera, rruga e Dibres.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania,
Category: in
Size:100,00 m2 ID:20233
Agent:
400
Qera

Apartament rr.Qemal Stafa

Rr.Qemal Stafa,
Category: in
ID:20224
Agent:azetashahaj

Compare Listings