Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament me qera, rruga Ferit Gjajko

250
Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania,
add to favorites
389

Pershkrimi

Jepet më qera 1+1 65 m2 tek ish restorant Durrësi,shtepia është e kompletuar më të gjitha orenditë,ndodhet në Kt 3 dhe në nje zonë mjaft të qete.

Address: Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20282
Price: 250
Property Size: 65,00 m2
Property Lot Size: 65,00 m2
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

88,000

Apartament ne shitje, prane Fakultetit te Sh...

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania,
Category: in
Size:68,00 m2 ID:20445
Agent:gregipasholli
350

Apartament me qera, te Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, ,
Category: in
Size:120,00 m2 ID:20484
Agent:gregipasholli
350

Apartament me qera, rruga e Dibres.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania,
Category: in
Size:100,00 m2 ID:20505
Agent:gregipasholli
40,000 (ALL)

Apartament me qera, te Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, ,
Category: in
Size:89,00 m2 ID:20507
Agent:gregipasholli

Compare Listings