Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Apartament Bulevardi Zogu 1

87,000
Bulevardi Zogu 1,
add to favorites
424

Pershkrimi

Shitet apartament në katin e 4 më sip 78 m2,3+1 e kompletuar më të gjitha orenditë e reja,shtepia ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës dhe është më hipotekë.

Address: Bulevardi Zogu 1
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20304
Price: 87,000
Structure Type: Brick
Floors No: 1
attic
gas heat
ocean view
wine cellar
basketball court
gym
pound
fireplace
lake view
pool
back yard
front yard
fenced yard
sprinklers
washer and dryer
deck
balcony
laundry
concierge
doorman
private space
storage
recreation
Roof Deck

Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Similar Listings

95,000
Shitje

Apartament tek Fresku

Tek Fresku,
Category: in
ID:20271
Agent:azetashahaj
57,000
Shitje

Apartament tek Fresku

Të Fresku,
Category: in
ID:20316
Agent:azetashahaj
105,000
Shitje

Apartament ne shitje, afer gjimnazit Petroni...

Rruga Sami Frashëri, mbi Coloseun prane gjimnazit petronini.,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:85,00 m2 ID:20295
Agent:gregipasholli
149,800
Shitje

Apartament ne shitje, prane gardes.

Rruga Lidhja e Prizrenit, prane gardes.,
Category: in
Rooms:0Baths:0 Size:107,00 m2 ID:20343
Agent:gregipasholli

Compare Listings