Advanced Search
More Search Options
we found 0 results
Your search results

Blog Archives

Apartament ne shitje, tek Kopshti Botanik.

Apartament ne shitje, ngjitur me kopshtin Botanik, tek supermarket Pam-i. Apartamenti ka 2 banjo, punime teper cilesore dhe bashkohore. Eshte i pajisur me hipoteke.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Apartament ne shitje, prane Fakultetit te Shkencave te...

Apartament ne shitje, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne lagje shume te mire. Apartamenti eshte i pamobiluar.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Apartament me qera, te Liqeni.

Apartament me qera, tek Liqeni. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe pamje te mrekullueshme nga Liqeni. Ka 2 ballkone dhe ndodhet ne lagje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Apartament me qera, te Komuna e Parisit.

Apartament me qera,te Komuna e Parisit, prane shkolles Fenix. Apartamenti ka 2 banjo dhe eshte ne gjendje shume te mire, te pershtatshme per zyra.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Objekt biznesi me qera, te Bulevardi Zogu 1.

Objek biznesi ne shitje, te Bulevardi Zogu i Pare, mbrapa ish Zeri i Popullit. Ambjenti eshte i pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, call center, zyra pune etj. Kati 1.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Apartament ne shitje, te Kristal Center

Apartament ne shitje, te Kristal Center, perballe Big Marketit. Apartamenti eshte i modifikuar ne 3+1, ka 2 banjo. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe certifikate rivleresimi. Ka edhe garazh.

Tet 10, 2018 0 Continue Reading

Compare Listings